Zczuba.tv

Aktualności

TAK MINĄŁ PIŁKARSKI WEEKEND

• autor: grze11maz, 2014-09-15 09:28

Kolejnej porażki doznała drużyna Jakuba Sołdeckiego – juniorzy Ruchu Chorzów występujący w CLJ grupa zachodnia ulegli drużynie Bałtyku Koszalin 0:3.

Bałtyk Koszalin – Ruch Chorzów 3:0 (1:0)

1:0 – Wiktor Naworski,9min.
2:0 – Mateusz Czapłygin, 84min.
3:0 - Mateusz Czapłygin z karnego, 90+4 min

Ruch: Majda – P. Cheba (53 Starowicz), Stefański II, Spychaj, Żmuda, Rzymowski (46 Szymura), Szczygieł (46 Fredyk), Żyłka, M. Bobryk, Sołdecki (77 K. Lewandowski), Siedlik; trener:Ireneusz Psykała.
Rezerwowy: Kołodziej.

WWW.ruchchorzow.com

Kolejny dobry mecz rozegrał  Adam Mazurek grający w I wojewódzkiej lidze juniorów młodszych w barwach Wisły Puławy -

Wysoką wygraną 6:1 zanotowali piłkarze juniorów młodszych puławskiej Wisły. Podopieczni trenerów Roberta Złotnika i Marka Nowaka pokonali w Puławach Avię Świdnik 6:1. Bramki zdobywali Adam Mazurek dwie, Ernest Dębiec dwie i Dominik Szymanek także dwa gole.

KS WISŁA Puławy 6:1 (5:1) GPTS AVIA Świdnik

Bramki : Mazurek x2 , Dębiec x2 , Szymanek x2

Wisła : Baranowski - Jakóbczyk , J.Korczak , P.Wójcik , Ptaszyński (40"Kusal) - Szymanek , Kuśmierz (50"Cienkowski) , Dudkowski , Mazurek , Dębiec (50"Bryk) , Zimny

Kolejnej porażki doznała drużyna Brata Siennica Nadolna w barwach której występują Wojciech Matycz, Szymon Hus, Michał Saj, grająca w chełmskiej klasie okręgowej uległa drużynie Granicy Dorohusk 4:2.

GRANICA DOROHUSK – BRAT SIENNICA NADOLNA 4:2 (3:0)
Bramki: Jabłoński (15), 2:0 - Garbacz (17), 3:0 - Świderski (21), Dyczko (90+2) dla Granicy oraz Szczepaniuk (80), K. Jopek (84) dla Brata.

BRAT: Matycz W. – Dobrzyński, J. Salitra, Szadura (75 D. Salitra), Hus (65 K. Jopek), Saj, Szczepaniuk, Arnold Kister, Lubaś, Frącek (60 Nowicki).

Porażki doznali także juniorzy Startu Krasnystaw ulegając w Krasnymstawie  Victorii Żmudź 0:2.

Juniorzy ponieśli swoją pierwszą porażkę w tym sezonie . Na własnym obiekcie przegrali z Victorią Żmudź 0:2 . W pierwszej połowie to gospodarze kontrolowali przebieg spotkania , ale swojej przewagi nie mogli udokumentować bramką . W drugiej części gry to goście przejęli inicjatywę i zaczęli co raz śmielej atakować na bramkę Startu . W 57 minucie Maciej Jasiński piąstkował piłkę , niestety niefortunnie uderzyła w zawodnika Victorii i wpadła do bramki . Krasnostawianie postawili wszystko na jedną kartę , ale niczego to nie zmieniło . W końcowych minutach spotkania goście po rzucie rożnym podwyższyli wynik na 0:2 .

START ; Jasiński - Markiewicz , Krupa , Wojciechowski , Zadrąg , Puchacz (Siemczyk) , Kleban , Wójtowicz , Brodowski , Dołhan , Ciesielski .